O ateliéru

Fabon je ateliérem, který v sobě sdružuje opravdové profesionály ve svém oboru. Specializujeme se především na interiéry bytů, rodinných domu a vil. Bravurně si však poradíme i s kancelářemi či jinými komerčními prostory.

Design pro každodenní život

Naši klienti od nás očekávají plné porozumění jejich potřebám a navržení takového interiéru, který je bude po všech stránkách naplňovat. Proto spolupracujeme s profesionálními nábytkáři, truhláři, kameníky, ale třeba i čalouníky nebo floristy. Design pro nás přitom neznamená pouhý soulad hmoty a ducha. Myslíme si, že interiér musí být především skvěle funkční. A právě vyladění osobitého designu a funkcionality je naší každodenní výzvou, která nás všechny naplňuje a baví.

Kvalita v každém kroku

Hlavním projektantem a středobodem našeho ateliéru je pan Ondřej Fabšič. Ondřej je zkušeným bytovým designérem s bezmála dvacetiletou zkušeností na poli zakázkových interiérů. Jeho rukopis se svojí originalitou a smyslem pro detail prolíná všemi našimi realizacemi. Ať již se jedná o radikální stavební úpravy či jemnou betonovou stěrku kontrastující s nábytkem z cedrového dřeva. Ve všem, v každém detailu se skrývá jeho životní vášeň pro design.

Osobní vedení všech projektů a konečně i podpis hlavního designéra na každé zadávací dokumentaci jsou zárukou té nejvyšší možné kvality. Přesvědčte se sami v naší sekci posledních realizací.
ONDŘEJ FABŠIČ
fabon@centrum.cz
www.fabon.cz
+ 420 777 833 982
Office:
Nuselská 30
Praha 4 - Nusle
140 00